Vispārīga informācija

AS Latvijas balzams ir vadošais alkoholisko dzērienu ražotājs Baltijā, ar tradīcijām bagātu vēsturi, kopš 1900.gada. Uzņēmumam pieder divas alkoholisko dzērienu ražotnes Rīgā - dzirkstošo vīnu un vieglo alkoholisko dzērienu ražotne un stipro alkoholisko dzērienu ražotne. AS Latvijas balzams nodrošina vairāk nekā 600 darba vietas.

AS Latvijas balzams ar vairāk, kā 100 produktu nosaukumiem ir pārstāvēts gandrīz visos stipro un vieglo alkoholisko dzērienu segmentos.  Vairākos no tiem AS Latvijas balzams ir izteikts tirgus līderis Latvijā.  Starp ražotajiem produktiem ir tādi pasaulē atzīti zīmoli kā Stolichnaya, Moskovskaya, Rīgas Melnais Balzams un dzirkstošais vīns Rīgas šampanietis. Rīgas Melnais Balzams ir viens no vissenākajiem alkoholisko dzērienu zīmoliem Eiropā, tā pirmsākumi meklējami jau  1752. gadā.

Augsti un nemainīgi starptautiski kvalitātes standarti ieviesti ikdienas ražošanas praksē un piemēroti arī izejvielu iepirkumam,  iepakojumam un darba kultūrai. Latvijas balzams kvalitātes vadības sistēma ir sertificēta saskaņā ar ISO standartiem. Produkcijas kvalitāti apliecina ne tikai simtiem apbalvojumu dažādos starptautiskos un pašmāju konkursos un iegūtie kvalitātes sertifikāti, bet arī gadu desmitiem iemantotā patērētāju uzticība.

AS Latvijas balzams ir viens no Latvijas vadošajiem eksportētājiem - tā produkcija pieejama vairāk, kā 30 pasaules valstīs un katru gadu tiek apgūti aizvien jauni eksporta tirgi.

Uzņēmums regulāri iegulda nozīmīgas investīcijas uzņēmuma attīstībā, lai arvien sekmīgāk apmierinātu patērētāju vēlmes un tirgus prasības.

AS Latvijas balzams ir viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem Latvijā.

2010-2017 © AS Latvijas balzams