2017

21.02.2017 visas ziņas

"Latvijas balzams" piedalās ikgadējā Ēnu dienā

Atbalstot Junior Achievement kustību Latvijā un ikgadējo Ēnu dienu projektu, arī šogad devām iespēju pilngadīgiem jauniešiem iepazīties ar uzņēmuma speciālistu darbu.  

Šogad bijam pieteikuši “ēnošanai” sekojošas vakances: Klientu servisa centra specialists;  kvalitātes  inspektors un kvalitātes kontrolieris.

Vīrusu laiks ir ieviesis savas korekcijas arī šajā jautājumā, tāpēc Ēnu dienā -  15.februārī, pie mums viesojas tikai viena ēna – Vēsma Kurzemniece, Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas 12.kl. skolniece. Vēsma interesējas par uzņēmējdarbību un ar to saistītiem jautajumiem un pieteicās būt par ēnu Jānim Odnoralim no Klientu servisa centra (attēlā). Vēsma ir sasniegusi 18 gadu vecumu, kas ir viens no nosacījumiem, apstiprinot ēnu izvēli.

Iepazīstinājām Vēsmu ar  uzņēmumu,  tā ražoto produkciju un to, kādi specialisti  pie mums strādā. Jānis, savukārt, deva iespēju sekot savam ikdienas darbam un pastāstīja par saviem pienākumiem un izaicinājumiem.

Paldies  koleģiem, kuri piekrita tikt “ēnoti”  un veltīt savu laiku jauniešu izglītošanai par profesijām, kuras ir nepieciešamas ražošanā!

enu diena_ foto.jpg

2010-2017 © AS Latvijas balzams