2016

26.10.2016 visas ziņas

Pasaules labākie bārmeņi sacentīsies par “Rīgas Melnā Balzama” kausu

24.novembrī Rīgā notiks ikgadējais, starptautiskā bārmeņu konkursa “Riga Black Balsam Global Cocktail Challenge 2016” fināls.  Tas pulcēs 60 labākos bārmeņus no vismaz 14 pasaules valstīm, kuri gatavos kokteiļus pēc savas unikālās receptes, izmantojot “Rīgas Melnā Balzama” līnijas dzērienus un sacentīsies par konkursa balvu fondu 4800 eiro apmērā.

Latviju šajā starptautiskajā konkursā pārstāvēs trīs bārmeņi, kuri tika atzīti par vietējā konkursa uzvarētājiem septembrī.

Konkursantu sniegumu vērtēs starptautiska profesionāļu žūrija, pievēršot uzmanību gan kokteiļu pagatavošanas izcilībai un ātrumam, gan noformējumam un garšas oriģinalitātei. Žūrijas sastāvā būs Starptautiskās bārmeņu federācijas prezidents Rons Bušmans (Ron Busman); Pasaules kokteiļu čempionāta 2011.gada uzvarētājs un molekulāro kokteiļu guru - Mario Hofferers (Mario Hofferer);  viens no 2016.gada pasaules labākajiem vīnziņiem  Raimonds Tomsons un konkursa organizētāja – “Amber Beverage Group” stratēģiskā mārketinga direktors Valters Kaže.

“Rīgas Melnais Balzams” šodien ir starptautiski atzīts premiāls dzēriens, kas tiek pār-dots vairāk nekā 35 pasaules tirgos un tā cienītāju skaits aug ar katru gadu. Kopš 2016.gada “Rīgas Melnais Balzams” ir arī viens no Starptautiskās Bārmeņu Asociāci-jas pasaules kokteiļu čempionāta fināla dzērienu izlases zīmoliem – finālisti to izmantos savu kokteiļu radīšanai.

“Rīgas Melnā Balzama” globālais zīmola vadītājs Māris Kalniņš saka: “Balzams šodien ir kļuvis par neatņemamu vadošo bārmeņu izvēli dažādu dzērienu pagatavošanā – no vienkāršākajiem līdz pat izsmalcinātiem kokteiļiem. Tā to redzam mēs Latvijā un vēlamies, lai tā šo produktu izbauda patērētāji visā pasaulē.  Šāds konkurss ir lieliska vide, no kuras izaug jauni dzēriena vēstnieki – bārmeņi, kuri turpina “nest” Balzama vārdu pasaulē un to popularizēt caur bāru kultūru”.

2010-2017 © AS Latvijas balzams