2016

02.08.2016 visas ziņas

Mūsu ražotie zīmoli plaši pārstāvēti vasaras festivālos

"Rigas Melnais Balzams" , "Cosmopolitan Diva", dzirkstošais vīns "Rīgas šampanietis" un degvīni "Stolichnaya" un elit™ by Stolichnaya šovasar ir tur, kur notiek spilgtākie pasākumi un festivāli!

"Positivus" festivāls jau kuro gadu nav iedomājams bez "Rīgas Melnā" telts un kokteiļiem. Arī šogad apmeklētājiem tika piedāvāts ne tikai plašs kokteiļu klāsts, bet arī jau pērn populārais šovs "Jauc ar zvaigni" un citas izklaides. Dzirkstošo dzērienu cienītāji tika laipni gaidīti pašmāju populārākā dzirkstošā dzēriena - "Rīgas šampanieša" - teltī.

Savukārt "Summer Sound" Liepājā priecēja tā viesus ar "Jauc ar Melno!" bāru un atraktīvo un grezno "Cosmopolitan Diva" telti un bāru. Un protams netika aizmirsts arī par "Hektora" faniem!

Degvīns elit™ by Stolichnaya šovasar rīkoja atlases konkursu jauniem un talantīgiem bārmeņiem, kuri sacentās par iespēju pārstāvēt Latviju ballīšu salā Ibizā notiekošajā pasākumā jau septembrī. Bārmenis Marks Solomko no “The Left Door Bar” pārsteidza žuriju ar savu oriģinālo kokteili “Pre-Club Martini” un kļuva  par elit® Art of Martini Latvijas konkursa uzvarētāju. 

Tie vēl nav visi šīs vasaras pasākumi! Meklējiet mūsu dzērienus arī Ineses Galantes rīkotājā "Summertime" festivālā!

Positivus_konkurss.jpgPositivus_star.jpg

summersound maza.jpguzvaretajs.jpg

2010-2017 © AS Latvijas balzams