2016

06.12.2016 visas ziņas

Kunces balvu šogad saņem trīs radošākie kolēģi!

Godinot “Rīgas Melnā Balzama” vēsturiskas receptūras “tēvu”, uzņēmuma darbinieki jau sesto gadu decembra pirmajā piektdienā svin A.Kunces dienu un sveic inovatīvākos kolēģus. Šogad A.Kunces balvai par radošu ieguldījumu tika izvirzīti 17 uzņēmuma darbinieki.

Kolēģu balsojuma par radošāko kolēģi tika atzīts Georgijs Žbanovs, pildītavas Čaka ielā vecākais mehāniķis.

Šogad uzņēmuma vadība vēlējas izcelt vēl divus darbiniekus un pasniedza balvu par aktīvu dalību KAIZEN uzlabojumu procedūrā Aldim Sarkanam, kurš strādā par maiņas mehāniķi pildītavā Čaka ielā un ir ierosinājis virkni uzlabojumu produktivitātes kāpināšanai. Radošo kungu trijotni papildināja arī uzņēmuma Apsaimniekošanas dienesta vadītājs Guntars Salmiņš, kuram radošo ideju kā atrisināt virkni sadzīves un saimniecības vajadzību nekad netrūkstot. (Kunces balva ieguvēji ar balvām un ziediem)

Tradīcija atzīmēt Kunces dienu, “Latvijas balzamā” pastāv jau sesto gadu. Šajā dienā mēs jau tradicionāli tērpjamies radošo garu raksturojošos violetos un purpura toņos. Šogad virkne kolektīva dāmu bija īpašu pacentušās integrēt purpura un violetos toņus savā garderobē, tā kā varbūt tā būs nākamā Kunces dienas nominācija – laiks rādīs! 

weba1.jpg

weba2.jpg

 

 

2010-2017 © AS Latvijas balzams