2016

18.05.2016 visas ziņas

“Latvijas balzams” sāk ražot jaunu degvīnu – Moskovskaya® Silver

„Latvijas balzams” ir uzsācis ražot jaunu degvīnu - Moskovskaya® Silver, kas ir pirmais jaunais produkts zīmola Moskovskaya® vairāk nekā 100 gadu pastāvēšanas vēsturē.

Degvīna Moskovskaya® tradicionālā recepte ir pilnveidota ar papildu filtrācijas tehnoloģiju, kurā pirms četrpakāpju filtrēšanas papildus tiek izmantota attīrīšana ar ogli un sudrabu. Pateicoties šim tehnoloģiskajam procesam, Moskovskaya® Silver ir ieguvis izcili tīru un maigu garšu.

Dzēriens jau maijā būs pieejams Baltijas valstu tirgos, kam šī gada laikā sekos arī citi starptautiskie tirgi.

Moskovskaya® Silver ir premiāls iepakojums ar jaunu etiķetes dizainu un korķi, vienlaikus saglabājot Moskovskaya® degvīnam raksturīgo pudeles formu. Moskovskaya® Silver būs pieejams 0,5 l un 0,7 l pudelēs.

Zīmola Moskovskaya® kvalitāte un ilgtspēja ir atzinīgi novērtēta daudzos starptautiskos stipro alkoholisko dzērienu un vīnu konkursos. 2015. gadā vien šis degvīna zīmols ieguva piecus starptautiskus apbalvojumus:
-    Dubultzelta medaļa Wine & Spirits Wholesalers of America,  ASV
-    Zelta medaļa lielākajā dzērienu nozares konkursā Āzijā - China Wine & Spirits Awards 2015
-    Zelta godalga nozares vadošā profesionālā izdevuma Spirits Business konkursā Vodka Masters Apvienotajā Karalistē
-    Sudrabs ar izcilību vienā no pasaules senākajiem un prestižākajiem nozares konkursiem International Wine & Spirits Competition Apvienotajā Karalistē
-    Sudraba godalga dzērienu konkursā New York International Spirits Competition,  ASV.
Moskovskaya® degvīns ir viens no senākajiem degvīna zīmoliem tirgū, un tā bagātīgā vēsture ir cieši saistīta ar „Latvijas balzams” ražotnes vēsturi. Ražotne tika dibināta 1900.gadā kā viena no pirmajām Krievijas Impērijas stipro alkoholisko dzērienu monopola noliktavām un ražotnēm. Vairāk nekā gadsimtu tā ir darbojusies saskaņā ar labākajām kvalitātes nodrošināšanas tradīcijām, garantējot degvīna baudījumu tā patiesākajā formā.

 www.Mosko.Vodka

mosko maza2.jpgmosko maza1.jpg

2010-2017 © AS Latvijas balzams