Lietojot lb.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Sīkdatņu politiku.

2013

06.03.2013 visas ziņas

“Rīgas Dīvai” jauna garša - Rose Fusion

Pērn a/s “Latvijas balzams” ražotajam dzirkstošajam vīna dzērienam “Rīgas Dīva” izdevies iekarot 2 % tirgus daļu dzirkstošo vīnu segmentā, kopējam pārdošanas apjomam pārsniedzot plānoto vairāk nekā trīs ar pusi reizes. Turpinot šo veiksmes stāstu, mēs paplašinām “Rīgas Dīvas” līniju ar jaunu garšu  “Rīgas Dīva Rose Fusion”.

„Latvijas balzams” informē, ka kopumā 2012. gadā tika realizēti 1,92 miljoni pudeļu “Rīgas šampanieša” zīmola produktu, ieskaitot dzirkstošā vīna dzērienu „Rīgas Dīva”, kas ir par 11 % vairāk nekā 2011. gadā.

“Lēmums par “Rīgas Dīvas” līnijas attīstību tika pieņemts, galvenokārt balstoties uz pērn radīto dzērienu “Rīgas Dīva Gold Fusion” un “Rīgas Dīva Red Fusion” veiksmīgajiem pārdošanas rezultātiem. Jāsaka, ka šī produkta izaugsmes rādītāji vietējā tirgū ir bijuši veiksmīgi -  ieplānoto “Rīgas Dīvas” 72 tūkstošu pudeļu vietā pērn “Latvijas balzams” realizējis 255,5 tūkstošus šī dzēriena pudeļu jeb trīs ar pusi reizes vairāk par plānoto. Patērētāju atzinība motivēja mūs spert nākamo soli un radīt vēl vienu jaunu šī dzēriena garšu – Rose Fusion, ” saka “Latvijas balzams” Komunikācijas vadītāja Dana Hasana.

Dzirkstošā vīna dzēriena “Rīgas Dīva” ražošana tika uzsākta 2012. gada maijā, patērētājiem piedāvājot divas garšas - “Rīgas Dīva Gold Fusion” un “Rīgas Dīva Red Fusion”. Laižot tirgū jauno produktu, tika prognozēts, ka tas sniegs iespēju uzņēmumam palielināt tirgus daļu dzirkstošo vīnu un šampaniešu kategorijās vismaz par 2 %. Kā apliecina pērnā gada jaunuma pārdošanas rezultāti, šo mērķi izdevās sasniegt astoņu mēnešu laikā.

“Ņemot vērā augošo pieprasījumu pēc vieglajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē, raugāmies arī uz potenciālajiem “Rīgas Dīva” eksporta tirgiem.  Jau šobrīd mums ir uzsāktas sarunas ar partneriem ārvalstīs  par iespējamiem piegādes līgumiem.  Turklāt rozā vīni ir viena no aktuālākajām tendencēm alkohola ražošanas nozarē pašlaik”, turpina Dana Hasana.

Jaunais produkts “Rīgas Dīva Rose Fusion” ir pussalds, dzirkstošs vīna dzēriens, kura maigo garšu veido augstas kvalitātes rozā vīns un muskatvīns. Tā buķetē ir jūtamas rožu, persiku, rozā greipfrūtu un maigas vaniļas notis, apvienotas gaisīgā kompozīcijā. “Rīgas Dīva” ir viens no “Rīgas šampanieša” zīmola produktiem.

 Rose2.jpg

2010-2017 © AS Latvijas balzams