2013

30.12.2013 visas ziņas

“Five Eyes AB” pārstāvēs LB produktus Ziemeļvalstu tūrisma un beznodokļu tirdzniecības zonā

“Latvijas balzams”  ir parakstījis sadarbības līgumu ar uzņēmumu “Five Eyes AB”, piešķirot tiesības pārstāvēt uzņēmuma zīmolu portfeli Ziemeļvalstu tūrisma un beznodokļu tirdzniecības jeb Duty free zonā. Uzņēmums “Five Eyes AB” nodrošinās „Latvijas balzams” zīmolu mārketingu un pārdošanu gaidāmajās ikgadējās cenu aptaujās 2014. - 2015. gadā. Sadarbības līgums ir noslēgts uz trīs gadiem un ir stājies spēkā.

“Latvijas balzams” komercdirektors Valters Kaže komentē: “Ziemeļvalstu tūrisma un Duty free tirgus ir svarīgs pārdošanas kanāls mūsu produkcijai. Uzsākot sadarbību ar “Five Eyes AB”, kas ir viens no pieredzes bagātākajiem un vadošajiem spēlētājiem Ziemeļvalstu reģionā, ceram vairākkārt paplašināt esošo tirgus daļu un produkcijas piedāvājumu.”

Fredriks Borins (Fredrik Borin), “Five Eyes” dibinātājs un vadošais partneris saka: “Priecājamies, ka mūsu esošā sadarbība ar “SPI Group” tiek stiprināta un  paplašināta ar “Latvijas balzams” dzērienu portfeļa zīmoliem. “Latvijas balzams” produktu zīmoli aizpildīs trūkstošo alkoholisko dzērienu nišas mūsu dzērienu portfelī un stiprinās “Five Eyes” izaugsmi Ziemeļvalstu reģionā”.

Par “Five Eyes”

Uzņēmums “Five Eyes” ir dibināts 2009.gadā un kopš 2012. gada oktobra pieder “Solera Beerage Group”, kuru pamatdarbība fokusējas uz tūrisma un beznodokļu tirdzniecības zonu. “Five Eyes” ir pilna servisa aģentūra, nodrošinot visus nepieciešamos pakalpojumus, lai zīmoli veiksmīgi ienāktu Ziemeļvalstu un Baltijas tirgos. Galvenos pakalpojumus, kā tirgus analīzi, pārdošanu, mārketinga plānošanu un zīmolvedību, veic uzņēmuma pieredzējušo profesionāļu komanda. Papildu pakalpojumi, kā mārketinga materiālu ražošana, loģistika un izplatīšana, tiek uzticēta sadarbības partneriem. Kopš uzņēmuma dibināšanas brīža “Five Eyes” ir piedzīvojuši strauju izaugsmi un pārstāv tādus alkoholisko dzērienu zīmolus kā “Stolichnaya”, “Old Pulteney”, “Glenfarclas”, “Mackmyra” un “Cognac de Luze”.

2010-2017 © AS Latvijas balzams