2012

25.10.2012 visas ziņas

„Latvijas balzams” atzīts par senioriem draudzīgu uzņēmumuAS „Latvijas balzams” ir to piecu labāko Latvijas uzņēmumu vidū, kas saņēmuši īpašu novērtējumu - Labklājības ministrijas Atzinības rakstu "Senioram draudzīgs uzņēmums".

Bez tam, „Latvijas balzams”, "Rimi Latvia" un "Grifs AG" ir arī starp tiem uzņēmumiem, kuru pieredze tiks vērtēta arī Eiropas līmenī – esam Latvijas finālisti Eiropas konkursā, kas veltīts Eiropas gadam aktīvai novecošanai un paaudžu solidaritātei (2012).

„Ir prieks, ka tiek novērtētas mūsu uzņēmumā īstenotās programmas pirmspensijas un pensijas vecuma darbiniekiem. Tas attiecas arī uz pēctecības programmu, kad vecākie kolēģi nodot savas prasmes, zināšanas un arī aroda noslēpumus gados jaunākiem kolēģiem. Kā lieliskus piemērus varu minēt mūsu darbiniekus Natāliju Antoņenko, Aiju Zablocku, Jāni Maži, kuri atklāj aroda gudrības jaunajiem speciālistiem”, saka Signe Bīdermane, Personāla un administratīvā departamenta direktore.

„Manuprāt šodien Latvijas uzņēmumu izaicinājums ir pēc iespējas ilgāk nodarbināt seniorus jeb vecāka gadagājuma speciālistus, jo šo cilvēku pievienotā vērtība ir lojalitāte uzņēmumam un pieredze, kas gūta daudzu gadu garumā”, saka Kaspars Kauliņš, SPI grupas Personāla vadītājs.

diploms2.jpg

2010-2017 © AS Latvijas balzams