2011

 • 19.12.2011

  Mūžībā aizgājusi "Rīgas melnā balzama" receptes atjaunotāja

  Svētdien, 18.decembrī, 87 gadu vecumā mūžībā aizgājusi izcilā liķieru ražošanas meistare Maiga Podračniece, kurai esam īpaši pateicīgi par 1950.gadā atjaunoto unikālo Rīgas Melnā balzama receptūru, kas kara gados tika nozaudēta. Vēl joprojām Rīgas Melnais balzams tiek ražots pēc šīs receptūras un tā gadu gaitā nav mainīta un 2012.gadā šis unikālais produkts jau svinēs 260.gadu jubileju. 

 • 16.12.2011

  Uzņēmumu resursu plānošanas (ERP) sistēmas ieviešanas iepirkums

   

  SPI Group grupas uzņēmumi AS "Latvijas balzams" un SIA "SPI Distribution (Latvia)" ir uzsākuši uzņēmuma resursu plānošanas (ERP) sistēmas ieviešanas projektu. Šobrīd ir nodefinētas sistēmas biznesa prasības un uzsākts iespējamā piegādātāja izvēles process.
  Potenciālie piegādātāji var pieteikties, rakstot uz e-pasta adresi erp@lb.lv, vienlaicīgi nosūtot oficiālas vēstules, adresētas AS "Latvijas balzams" un SIA "SPI Distribution (Latvia)", apņemoties ievērot konfidencialitātes prasības attiecībā pret sistēmas biznesa prasībām, kuras tiks iesniegtas potenciālajiem piegādātājiem, ja piegādātāji un viņu iespējas atbildīs plānotajam projekta apjomam.

   

 • 12.12.2011

  Darbinieku apmācības projekts Produktivitāte.lv

  Sadarbībā ar "Latvijas investīciju un attīstības aģentūru", "Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru" un "Eiropas sociālo fondu", AS "Latvijas balzams" īsteno darbinieku apmācības projektu "Produktivitate.lv" (www.produktivitate.lv).

2010-2017 © AS Latvijas balzams